wyszukiwanie zaawansowane
» Bezpieczeństwo danych osobowych

Kontakt

  • GALAXY MEDIA
    NIP: 755-174-02-97
  • E-mail:powiadomienia@galaxy-media.pl
  • Telefon733-99-55-33
    777-07-08-07
  • Godziny działania sklepucodziennie, w godzinach 9:00-16:00 soboty w godzinach 9:00-13:00

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów

Szanowni klienci, na wszystkich stronach naszego sklepu i wszędzie tam gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do serwera zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.

 


 

Galaxy Media składając wniosek o wystawienie certyfikatu zostało poddane pełnej weryfikacji przez firmę Unizeto. Bezpieczeństwo danych osobowych Klientów Galaxy Media zapewnia Unizeto - jeden z najbardziej znanych na świecie autoryzowanych wydawców certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Unizeto to certyfikaty rozpoznawalne przez wszystkie przeglądarki internetowe jako godne zaufania. Wykorzystywany przez Galaxy Media certyfikat jest certyfikatem SSL z pełną autentyfikacją.

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl